Praeiviai Druskininkuose: džiaugiasi turizmu, nemėgsta politinių klausimų, nori stabilumo
カートのアイテムが多すぎます
ご購入は五十タイトルがカートに入っている場合のみです。
カートに追加できませんでした。
しばらく経ってから再度お試しください。
ウィッシュリストに追加できませんでした。
しばらく経ってから再度お試しください。
ほしい物リストの削除に失敗しました。
しばらく経ってから再度お試しください。
ポッドキャストのフォローに失敗しました
ポッドキャストのフォロー解除に失敗しました
-
ナレーター:
-
著者:
„Esame kurortas ne sezoninis, sulaukiame turistų visus metus. Šiaip, turime du informacijos centrus. (...) Kol kas kurorte yra daugiau lietuvių, bet laukiame turistų iš Izraelio, Lenkijos ir Vokietijos“, – pasakoja rinkodaros vadybininkė Inga.
Druskininkų savivaldybėje gaisrų ir nelaimingų nutikimų pastaruoju metu nėra labai daug, ugniagesiai dirba įprastu režimu, o kai reikia, vyksta padėti aplinkiniams rajonams. Vis dėlto, nuo šių metų pareigūnams tenka dažniau pasitikrinti savo įgūdžius.
„Normatyvų tikrai nebus jiems per daug, galim nesiskųsti. Jie reikalingi tam, kad nuvykus į įvykį nereikėtų galvoti, ką daryti, o būtų automatiškai viskas atidirbta. Čia naujovė tokia – anksčiau įskaitai darydavom septynis, dabar nuo šių metų keturiasdešimt“, – sako Druskininkų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Jonas.
Druskininkuose sutikti gyventojai mano, kad valdančioji koalicija be „Nemuno aušros“ bus stabilesnė. Tačiau tokia nuomonė išsakyta atsargiai, nes daugeliui gatvėse kalbintų žmonių politiniai klausimai nepatinka.
„Aš galvoju, kad gal bus geriau, nes su ta „Nemuno aušra“ tikrai jie turėjo daug problemų. Giliai situacijos nepakomentuosiu, bet tikiuosi, kad bus geriau“, – svarsto Druskininkuose penkerius metus gyvenanti Rita.
Ved. Edvinas Kučinskas
adbl_web_anon_alc_button_suppression_t1
まだレビューはありません